wtorek, 30 grudnia 2014

Świąteczne iluminacje ...


Co prawda święta za nami, jednak magiczny klimat ciągle trwa. Dlatego podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym wybraliśmy się na wieczorną przejażdżkę w poszukiwaniu świątecznych iluminacji.
Mieszkańcy naszej gminy, jak co roku, zadbali o świąteczny nastrój nie tylko w swoich domach, ale również i na zewnątrz. Trud włożony w przygotowanie dekoracji widać gołym okiem.  Pięknie przystrojone posesje  przykuwają uwagę. Możemy podziwiać błyszczące girlandy i świetlne węże przy krawędziach dachów, migocące lampki na tarasach, świecące figurki na balkonach i kolorowe lampki na drzewkach ....


Dodatkowo pogoda sprawiła nam wymarzony prezent ... Co prawda z lekkim poślizgiem, ale jednak ... :)
Mieliśmy białe święta :)
 Zimowa sceneria utrzymuje się nadal, a w takim otoczeniu świąteczne dekoracje wyglądają jeszcze piękniej. 


Kolorowe iluminacje  zdecydowanie cieszą oko. I cieszyć będą jeszcze przez cały styczeń.  Przypominamy, choinkę oraz wszelkie dekoracje świąteczne możemy trzymać do
2 lutego.
W tym dniu Kościół Katolicki obchodzi święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej i to ostateczny termin na schowanie dekoracji.

Póki co, nacieszmy się świątecznym nastrojem :)
 W zimowej scenerii domy i ogrody wyglądają zachwycająco ...

W Siennej podobnie jak w ubiegłym roku zachwycają szopki bożonarodzeniowe. 
Zobaczcie jakie piękne ... 

 Przejechaliśmy gminę wzdłuż i wszerz ...  Wiemy jednak, że wszędzie nie dotarliśmy, dlatego jeśli macie fotki świątecznych dekoracji Waszych domów, zachęcamy do ich przesłania.
 Chętnie udostępnimy je na stronie :)

Tymczasem ZAPRASZAMY DO GALERII, gdzie czeka na Was więcej świątecznych domów z naszej gminy 
KLIKNIJ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)