środa, 10 grudnia 2014

Zapraszamy na Turniej Piłki Ręcznej ...Serdecznie zapraszamy już w tą sobotę, 13 grudnia do Twardorzeczki na TURNIEJ PODBESKIDZKIEJ LIGI AMATORSKIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
Spotkanie w ramach 85-lecia Śląskiego Związku Piłki Ręcznej w Katowicach odbędzie się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Lipowa Jana Góry. 
Szczypiornistki grały już na hali w Twardorzeczce w zeszłym roku. Pisaliśmy o tym na naszym blogu. Relację obejrzeć możecie 
TUTAJ !   Jak zapewnia Paweł Szczotka, rzecznik prasowy Śląskiego Związku Piłki Ręcznej w Katowicach i tym razem nie zabraknie hitowych pojedynków :
" Mecze, w których trudno wskazać zdecydowanego faworyta, czyli Łękawica - SPR Twardorzeczka, SPR Łodygowice - Bystra Ciapki czy SPR Łodygowice - Bystra Gimnazjum, mogą zadecydować o górnym układzie tabeli".


Rozgrywki rozpoczną się o godz. 8.00 turniejem I ligi.
 Oficjalne otwarcie o godz. 13.00

Tradycyjnie odmierzony zostanie czas do Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, które odbędą się w Polsce w styczniu 2016r. 
 Następnie na parkiet wejdą drużyny z II ligi, gdzie z pewnością stoczą zaciętą walkę o dwa pierwsze miejsca, które premiowane są awansem w przyszłym sezonie do I ligi. Harmonogram meczu i wszelkie informacje dostępne na stronie: Zapraszamy wszystkich do kibicowania !
Emocji na pewno nie zabraknie. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)