niedziela, 14 grudnia 2014

Zapraszamy na I Międzynarodowy Przegląd Kina Niezależnego ...


Dla wszystkich miłośników filmów, czeka nie lada atrakcja. W dniach 20-21 grudnia 2014r. w Klubie Papiernik w Żywcu 
odbędzie się I Międzynarodowy Przegląd Kina Niezależnego. 

Autorem projektu jest Szymon J.Wróbel, dobrze Wam znany z pokazów dokumentu o ks. Tischnerze "Jego Oczami", które odbyły się w naszej gminie (KLIKNIJ). 
Podczas dwudniowej imprezy zaprezentowanych zostanie ponad 20 niezależnych  filmów. Udało mi się ściągnąć filmy, które po całym świecie zdobywają nagrody, a których nie zobaczy się w komercyjnym kinie - 
mówi Szymon J.Wróbel. 

Otwarcie przeglądu nastąpi w sobotę, 
20 grudnia o godz. 16.30. Pierwszy dzień "Lama Movi" to bogaty repertuar polskiego filmu. To również spotkanie z twórcami Festiwalu Opolskie Lamy, a także rozmowa z ekipą z zaprzyjaźnionego portalu turystyczno.pl.


Kolejny dzień - "Mrówkojady" rozpocznie się  o 16.30 i obfitować będzie w polskie i zagraniczne obrazy. Publiczność będzie miała okazję obejrzeć nagrodzone produkcję prosto z Belgii, Hiszpanii, Niemiec, Izraela i Korei Płd.  Podczas niedzielnego  spotkania nie zabraknie rozmowy z twórcą Festiwalu "Złote Mrówkojady".

Zarówno pierwszy, jak i drugi dzień otworzą filmy ważne dla Szymona J. Wróbla, filmy, przy których miał okazje pracować, a mianowicie "Bracia" w reż. Szymona Jakubowskiego i "Dzień Oszusta" w reż. Bartosza Warwasa. 


Podczas dwóch dni będziemy świadkami nie tylko interesujacych produkcji ale także otwartych dyskusji z zaproszonymi gośćmi. 

Szczegółowy program obejrzeć możecie na fejsbukowym profilu wydarzenia TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy już w najbliższy weekend do Żywca.

Wstęp jest BEZPŁATNY.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)