piątek, 5 grudnia 2014

Zapraszamy na Korowód Świętego Mikołaja do Leśnej ...

Już jutro 6 grudnia - Mikołaj. Dzień, na który czekają wszystkie dzieci, i te małe i te troszeczkę starsze ... 


Z tej okazji pragniemy gorąco Was zaprosić do Leśnej, gdzie po raz osiemnasty (!) zorganizowany zostanie Korowód Świętego Mikołaja.
Impreza, która już na stałe wpisała się w harmonogram naszej gminy, to wyjątkowe wydarzenie.  Jak Mikołajki, to już każdy wie ... jedziemy do Leśnej :)  To tutaj na wszystkich uczestników czeka wyśmienita zabawa ... to tutaj panuje niesamowita atmosfera i ten magiczny klimat, który udziela się i małym i dużym ...  Po prostu w sobotę, tuż po zmroku musicie pojawić się w Leśnej. Przyjeżdżajcie całymi rodzinami, im nas więcej tym weselej :) Taka uroczystość zdarza się raz w roku !
Aha, pamiętajcie o anielskich strojach  ....
... małe diabełki z różkami, również mile widziane, choć od razu uprzedzamy ...  tutaj  te dobre anioły rządzą !!!A teraz szczegóły ...
Uroczyste powitanie św. Mikołaja wraz z Jego Asystą odbędzie się na parkingu przy kościele o godz. 16.30W tym roku czeka na wszystkich niespodzianka. Pojawi się pan Jacenty Ignatowicz z Żywca, uczestnik programu telewizyjnego  Mam Talent. Pana Jacentego mieliście okazje osobiście poznać podczas pokazów filmu Szymona J.Wróbla "Jego Oczami" (w Słotwinie, w Leśnej). Artysta zaprezentuje program radości i uśmiechu. Gwarantujemy - zabawa będzie wyśmienita !
Oczywiście nie zabraknie wystrzałowego pokazu sztucznych ogni.Po zakończeniu uroczystości, św. Mikołaj uda się do domów parafian, aby wręczyć prezenty grzecznym dzieciom. Gość odwiedzi także dolną część Brzezin i Sośniny w Twardorzeczce !
UWAGA !!! Św. Mikołaj wraz z Asystą wejdzie do tych domów, przed którymi będą czekać gospodarze !

Drodzy Rodzice !
 Pamiętajcie o pomocy św. Mikołajowi w postaci przygotowania prezentów dla swoich pociech ;) 

Wizyta św. Mikołaja  jest BEZPŁATNA !!!

W czasie imprezy prosimy o stosowanie się do poleceń
policjantów i strażaków ! 


Jeśli jeszcze się wahacie, mamy dla Was fotorelacje z zeszłorocznego
 Korowodu Świętego Mikołaja KLIKNIJ, która z pewnością Was przekona. 

Gwarantujemy,
 lepszego miejsca na mikołajkową zabawę nie znajdziecie  :)

Teraz tylko przydałoby się jeszcze trochę białego puchu, aby w bajkowej scenerii mogliśmy przywitać Mikołaja ze swoją świtą :)

Przypominamy, widzimy się jutro o 16.30 w Leśnej :)


Źródło:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)