piątek, 12 grudnia 2014

Mroźno i ślisko ...

Za nami mroźny poranek. Otrzymaliśmy od Was sporo maili z informacją o porannych trudnościach na drogach... Potwierdzamy, i drogi i chodniki jeszcze przed 8.00 były bardzo śliskie. 
 W imieniu swoim i wszystkich mieszkańców zwracamy się z prośbą do osób odpowiedzialnych za utrzymanie stanu dróg o reagowanie na warunki atmosferyczne!!! Przypominamy nasi mieszkańcy dojeżdżają do pracy na 6 a nawet wcześniej. Dzieci pierwsze lekcje zaczynają o 7.10 !
  Zapewnijcie nam, mieszkańcom bezpieczny dojazd ! 

W tym roku zima i tak nas oszczędza, dlatego tym bardziej w sytuacjach nagłych opadów czy "szklanki" na drodze prosimy o szybką interwencję !

***

Kilka widoczków  z dzisiejszego poranka ...  Przypominamy, jak zapowiadają meteorolodzy dzisiaj i jutro ma ostro wiać. Na razie wiaterek powoli się zbiera ... 5 komentarzy:

 1. Nawet nie mówcie, po 6:20 lód na drodze głównej był, przez Lipową nie dało się jechać a służb żadnych nie było.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u nas na Słotwinie też rano było ciężko. Jak pierdykłam idąc na autobus to siniok będzie pikny.

   Usuń
  2. pomasować ?

   Usuń
 2. PIĘKNE WIDOKI,ŁADNE ŚWIATŁO BYŁO :)

  OdpowiedzUsuń
 3. stały czytelnik12 grudnia 2014 14:37

  Dziękuję że będąc na drugim końcu świata mogę obserwować co się w mojej rodzinnej wsi dzieje. Jak zawsze świetne ujęcia ! Przy okazji pozdrawiam familię z Lipowej.
  Tomek z LA :D

  OdpowiedzUsuń

Możesz komentować ze swojego konta, anonimowo, lub wpisując imię/ nick zaznaczając "nazwa/adres". Nie odpowiadamy za treść komentarzy czytelników. Komentarze wulgarne nie będą publikowane.

Dziękujemy za komentarz :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)